Skład drużyny

Witaj na (nie)oficjalnej stronie
        -    zespołu siatkarskiego

*********************************************************

                                  

Logo KLUBU:

LKS Czarni Rząśnia                                              Aktualne LOGO drużyny siatkarskiej

                                              LOGO HERBU

                                           GMINY RZĄŚNIA

*****************************************************************************************

Drużyna - sezon 2020/2021


Drużyna indywidualnie - sezon 2020/2021

Sławomir Augustyniak - I trener

Damian Mikołajczyk - II trener

1 - Rafał Mucha

2 - Karol Redyk

4 - Kamil Kosz

6 - Maciej Kurnicki

8 - Stanisław Wawrzyńczyk

9 - Antoni Piotrowski

10 - Jakub Skadorwa

11 - Patryk Drążek

12 - Artur Błażej

13 - Jakub Chwastyk

15 - Wiktor Markiewicz

17 - Jędrzej Maćkowiak

*********************************************************************************

Drużyna - sezon 2019/2020

 Drużyna - indywidualnie sezon 2019/2020

Trenerzy: Sławomir Augustyniak oraz Damian Mikołajczyk

Rafał Mucha (1)

Adam Herbich (2)

Konrad Pałyga (3)

Kamil Kosz (4)

Maciej Kurnicki (6)

Adam Staniszewski (8)

Tomasz Ciach (9)

Jakub Skadorwa (10)

Łukasz Pałuszka (13)

Kamil Gromadzki (14)

Bartosz Konieczny (15)

Adam Surgut (16)

Patryk Drążek (17)

*********************************************************************************

Drużyna - indywidualnie sezon 2018/2019

Sławomir Augustyniak - trener

Bartosik Artur

Kopytnik Bartosz

Gościański Damian

Gromadzki Kamil

Konieczny Dawid

Łyko Przemysław

Matejczyk Bartłomiej

Mikołajczyk Damian

Pawlikowski Adam

Predecki Robert

Skadorwa Jakub

Strzala Andrzej

Surgut Adam

Woźniak Bartosz

*********************************************************************************

Drużyna - sezon 2018/2019

Szczególowy opis zawodników na facebooku.........

********************************************************

Skład drużyny w sezonie siatkarskim 2017/2018

Sławomir Augustyniak - trener

1 Bartosz Woźniak

2 Adam Herbich

4  Łukasz Zimoń

 6 Mikołaj Głowacki

 7 Michał Mysera

 8 Adam Surgut

 9 Kamil Kosz

 11 Bartosz Łazarowicz

 12 Michał Pękalski

 13 Damian Mikołajczyk

 15 Maksymilian Starzec

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Drużyna LKS Czarni Wirex Rząśnia 2017/2018

Tomasz Stysiak ( bez stroju sportowego )

********************************************************

Skład drużyny w sezonie siatkarskim 2016/2017

Sławomir Augustyniak - trener

1. Bartosz Woźniak - kapitan

2. Adam Herbich

3. Adrian Zalewski

4. Bartosz Konieczny

5. Tomasz Narowski

6. Damian Mikołajczyk

7. Roman Kącki

9. Adam Surgut

10. Tomasz Głód

11. Piotr Jedliński

13. Damian Wdowiak

14. Adam Szałański

*********************************************************************************

********************************************************

Skład drużyny w sezonie siatkarskim 2015/2016

 

 

**************************************************************************************

 

Sławomir Augustyniak - trener

 

Dorian Poinc

 

Cezary Stanisławajtys

 

Bartłomiej Sikorski

 

 Damian Mikołajczyk

 

 Michał Koźmiński

 

 Bartłomiej Matejczyk

 

Jakub Olszewski

 

Tomasz Głód

 

Jakub Rohnka

 

Bartosz Konieczny

 

Oskar Herman

 

Adam Woźnica

 

Bartosz Woźniak

 

***************************************************************************

***********************************************************

Skład drużyny  

na sezon siatkarski 2014/2015:
 
 
 
 *************************************************************************
 
Trener: Sławomir Augustyniak
 
 
 
 
Sławomir Augustyniak
Data i miejsce urodzenia 15 sierpnia 1969
ŁódźPolska
Kluby
Lata Klub
1987-1989
1989-1990
1990-1996
1996-2000
Resursa Łódź
Chrobry Głogów
Legia Warszawa
Skra Bełchatów

Sławomir Augustyniak (ur. 15 sierpnia 1969 roku w Łodzi) – polski siatkarz, potem trener.

Karierę siatkarską rozpoczynał w Resursie Łódź. Potem reprezentował barwy Chrobrego Głogów i Legii Warszawa, a zakończył w 2000roku w Skrze Bełchatów.

Z warszawską drużyną zdobył Puchar Polski w 1995 roku oraz wywalczył srebrny medal mistrzostw kraju w sezonie 1995/1996.

Pracę szkoleniową rozpoczął w Skrze Bełchatów. Od 2000 roku trenował jej rezerwowy zespół, który pod jego kierownictwem awansował na zaplecze ekstraklasy.

 
 
 
***************************************************************************
 
Zawodnicy:
 
 
1. Bartosz Woźniak  - przyjmujący
 
 
2. Damian Pilarczyk - przyjmujący
 
3. Bartłomiej Sikorski - atakujący
 
4. Damian Mikołajczyk - libero
 
5. Michał Koźmiński - przyjmujący
 
6. Bartłomiej Matejczyk - rozgrywający
 
7. Tomasz Narowski - środkowy ( z Krispol Września )
9. Janusz Ignaciuk - atakujący ( z SKS Hajnówka )
 
 
10. Filip Frankowski - przyjmujący od 12-12-2014 r.
                        ( poprzednio Orion Sulechów oraz  Amicale Laique De Caudry - Francja )
 
13. Jakub Rohnka - przyjmujący ( z Krispol Września )
 
14. Bortosz Konieczny - środkowy ( z MKS Kalisz )
 
 
16. Dawid Siwczyk - środkowy ( z Norwid Częstochowa )
 
17. Oskar Herman - rozgrywający ( z Norwid Częstochowa )

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *   *                                  
*   *   *   *   *   *   *   *   *   *  

****************************************************************

Skład drużyny  -   sezon 2013/2014

Trener :        Pawł Blomberg     ( Łódź )

 

Paweł Blomberg (ur. w 1954 roku) - polski siatkarz, potem trener.

Jako szkoleniowiec pracował m.in. w Czarnych Radom, Skrze Bełchatów i Wifamie Łódź.

W 1984 roku pod jego dowództwem radomianie wywalczyli historyczny awans do ekstraklasy.

Od 1 października 2005 do listopada tego samego roku trenował zespół Chemika Bydgoszcz.

Do czerwca 2007 roku prowadził drużynę w II lidze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi,

gdzie był również koordynatorem do spraw siatkówki męskiej.

Następnie do sezonu 2012/2013 był szkoleniowcem II ligowego Pronaru Parkiet Hajnówka.

 

Zawodnicy: 

 

1. Bartosz Woźniak

Rok urodzenia: 1987

Pozycja: Przyjmujący

Wzrost: 192

Zasięg w ataku: 342

Zasięg w bloku: 325

Poprzednie Kluby: Skra Bełchatów, KS Warta Działoszyn

 

2. Damian Pilarczyk

Rok urodzenia: 1989

Pozycja: Przyjmujący

Wzrost: 190

Zasięg w ataku: 325

Zasięg w bloku: 305

Poprzednie Kluby: KS Warta Działoszyn, Siatkarz Wieluń, STS Skarżysko Kamienna

  

4. Damian Mikołajczyk

 

Rok urodzenia: 1985

Pozycja: Libero

Wzrost: 180

Zasięg w ataku: 305

Zasięg w bloku: 300

Poprzednie Kluby: od początku LKS Czarni Wirex Rząśnia

 

5. Wojciech Blomberg

 

Rok urodzenia: 1981

Pozycja: Rozgrywający

Wzrost: 183

Zasięg w ataku: 315

Zasięg w bloku: 300

Poprzednie Kluby: KS Wifama Łódź, Delecta Chemik Bydgoszcz, Czarni Radom, UKS SMS Łódź,

Czarni Wirex Rząśnia, AKS UŁ Łódź

 

6. Bartłomiej Matejczyk  - kapitan

 

Rok urodzenia: 1984

Pozycja: Rozgrywający

Wzrost: 185

Zasięg w ataku: 325

Zasięg w bloku: 305

Poprzednie Kluby: Skra Bełchatów, AZS PWSZ Nysa, SPS Zduńska Wola, Skra II Bełchatów,

Siatkarz Wieluń, Stal Nysa

 

7. Bartłomiej Kuźnik

 

Rok urodzenia: 1991

Pozycja: Środkowy

Wzrost: 201

Zasięg w ataku: 330

Zasięg w bloku: 310

Poprzednie Kluby: MOS Sieradz, UKS SMS Łódź, Pronar Parkiet Hajnówka

 

8. Michał Koźmiński

 

Rok urodzenia: 1992

Pozycja: Przyjmujący

Wzrost: 189

Zasięg w ataku: 344

Zasięg w bloku: 315

Poprzednie Kluby: Skra Bełchatów

 

9. Mateusz Bogus

 

 Rok urodzenia: 1993

Pozycja: Środkowy

Wzrost: 203

Zasięg w ataku: 335

Zasięg w bloku: 315

Poprzednie Kluby: Siatkarz Wieluń, Skra Bełchatów

 

10. Artur Komor

Rok urodzenia: 1979

Pozycja: środkowy

Wzrost: 193

Zasięg w ataku: 315

Zasięg w bloku: 305

Poprzednie Kluby: Gimnasion Pajęczno, AZS Politechnika Częstochowska,

Zawisza Pajęczno, Warta Działoszyn

 

11. Bartosz Cedzyński

  

Rok urodzenia: 1990

Pozycja: Atakujący

Wzrost: 212

Zasięg w ataku: 360

Zasięg w bloku: 335

Poprzednie Kluby: Wifama Łódź, Skra Bełchatów

 

12 . Bartłomiej Sikorski

Rok urodzenia: 1990

Pozycja: Atakujący

Wzrost: 197

Zasięg w ataku: 335

Zasięg w bloku: 320

Poprzednie Kluby: SMS Łódź, AKS WSS Łódź, Pronar Parkiet Hajnówka

 

13. Marek Wawrzyniak

 

Rok urodzenia: 1987

Pozycja: Przyjmujący

Wzrost: 197

Zasięg w ataku: 335

Zasięg w bloku: 315

Poprzednie Kluby: AZS Olsztyn, Ślepsk Suwałki, Pronar Parkiet Hajnówka,

Krispol Września, Kęczanin Kęty

 

14. Filip Lipiński

 

Rok urodzenia: 1990

Pozycja: Srodkowy

Wzrost: 200

Zasięg w ataku: 340

Zasięg w bloku: 319

Poprzednie Kluby: KS Norwid Częstochowa

 

Marcin Mikołajczyk

 

Rok urodzenia: 1994

Pozycja: Libero

Wzrost: 184

Zasięg w ataku: 315

Zasięg w bloku: 295

Poprzednie Kluby: Exact System Norwid Częstochowa

*********************************

 

NASZ GŁÓWNY SPONSOR:

 

URZAD GMINY w RZĄŚNI

www.rzasnia.pl

 

 

************************************************************************

 

REDAKTOR STRONY

 

 

 

Sławomir Konieczko 

Dane  

w

zakładce "Kontakt"

 

     

    Jeżeli masz coś ciekawego do zamieszczenia na tej stronie proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny.

Przyjmę każdą sugestię związaną z dopracowaniem prowadzonej przeze mnie publikacji internetowej.

Mam nadzieję, że często będziesz gościem na tej stronie.

Serdecznie pozdrawiam.